Yerleşim yerleri arasındaki mesafeler ve seyahat planlayıcı

Proje hakkında bir kaç cümle

Mesafe24.com projesi, şehirler ve yerleşim yerleri arasındaki kuş uçuşu mesafe ve kara yolu mesafelerinin hızlı, kolay ve hatasız bir biçimde hesaplanması için yardımcı bir araç olarak düşünülmüştür.

Mesafe24.com aracı, şu ülkelerde bulunan şehirlerin ve yerleşim yerlerinin arasındaki mesafelerin ölçümünü yapmaktadır: Avusturya, Bulgaristan, Hırvatistan, İngiltere, Çek Cumhuriyeti, Fransa, Almanya, Macaristan, İtalya, Polonya, Romanya, Rusya, Slovakya, İspanya, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Türkiye, Hindistan, Japonya, Brezilya, Arjantin ve İsviçre.

Mesafeler hakkında verilen bilgilerin yanı sıra şu özellikler de ayrıca planlanmıştır: hesaplanan güzergâh için hava durumu, detaylı yönlendirme, konaklama için rezervasyon seçenekleri, talep edilen konumlar hakkında gerekli bilgiler ve yolculuk planlama sırasında diğer kullanışlı araçlar ve tavsiyeler.

Aklınıza gelen herhangi bir soruya cevap bulmak, yorum yapmak, tebrik etmek ya da öneride bulunmak için lütfen İletişim sayfasını kullanarak bizimle iletişime geçin.

İlk şehirler girin